Her Turizm Sezonu Öncesinde Diyarbakır Otel Temizliği

Güneydoğu’nun en önemli ve en eski şehirlerinden biri olarak Diyarbakır, turizm açısından her yıl milyonlarca kişinin ziyaret ettiği bir kenttir. Bu kentin turistik yapısına uygun bir şekilde de konaklama işletmelerinin turizm sezonu öncesinde detaylı bir hazırlık gerçekleştirmesi gerekir. Bu hazırlık çalışmaları içerisinde Diyarbakır otel temizliği açısından da şirketimiz üzerinden hizmet talep edilebilir.

Kibele Temizlik olarak, Diyarbakır otel temizliği gerçekleştirmek açısından konaklama işletmelerinin boyutlarına, yapısına ve hizmet standartlarına yüksek bir özen gösteriyoruz. Normal koşullarda gün içerisinde otel personelleri tarafından gerçekleştirilen rutin temizlikler dışında otel lobisi, merdivenler, dış cephe, asansörler, bahçe, mutfak, depo veya teras gibi detaylı noktalarda kapsamlı temizlik için hizmet veriyoruz.

Firmamız tarafından verilen otel temizlik hizmetlerinde özellikle bir turizm sezonu boyunca etki gösterecek şekilde geniş bir liste halinde temizlik işlemlerinin yapıldığı görülebilir. Bazı noktalarda dezenfektasyon veya ilaçlama gibi çalışmalara kadar bu liste içerisinde yer almaktadır. Bu sayede Diyarbakır kentinde yer alan konaklama işletmeleri sezon öncesinde prestijli bir şekilde müşterilerini ağırlamaya hazır olmaktadır.