Turistik İşletmelerde Diyarbakır Havuz Temizliği

Büyük ve turistik bir yapıya sahip olan Diyarbakır’da bugün havuz sahibi birçok farklı konaklama işletmesi yer almaktadır. Ayrıca turistik hizmetler veren spor kurumları ve sağlık kurumları bünyesinde de havuz bulunmaktadır. Bu kapsamda Kibele Temizlik olarak yılın periyodik dönemlerinde bu kurumlar için Diyarbakır havuz temizliği hizmetleri veriyoruz.

Diyarbakır havuz temizliği bünyesinde havuzlarda tam bir hijyen sağlayabilmek için su temizliğinden zemin temizliğine kadar birçok noktaya önem verilmektedir. Örnek olarak havuz temizliği için havuzun tüm su kapasitesi boşaltıldıktan sonra zemin temizliği sağlanır ve zemindeki çatlak gibi ince sorunlar giderilir. Sadece havuz içerisinde değil havuz çevresinde de benzer bir temizlik sağlanır.

Şirketimiz havuz temizliği gerçekleştirmek için Diyarbakır ilinde bugün küçük veya büyük birçok konaklama işletmesi ve turistik işletme tarafından seçilmektedir. Bu kapsamda özellikle yaz sezonunun gelmesiyle birlikte havuz kullanımını başlatacak işletmeler bu hizmeti talep ederken, birçok işletme de yaz sezonunun son günlerinde havuzun kullanıma kapatılması öncesinde yeniden temizlik talep etmektedir.